Zespół Szkół w Rokitach

Szukaj
Godzina:

Idź do treści

Futboliada


Witam, również w roku 2014 w Zespole Szkół w Rokitach odbędzie się projekt edukacyjny Futboliada promującego piłkę nożną jako atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego oraz kształtującego umiejętność pracy w zespole przez uczniów Gimnazjum.

Uczniowie klasy 2 Gimnazjum pracują nad plakatem a już niedługo opublikujemy tegoroczne logo Turnieju

Mini Piłki Nożnej dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej.

Wszystkich uczniów klas starszych Szkoły Podstawowej zachęcamy do udziału w turnieju, który odbędzie się w sobotę 13 grudnia o 11.00.

Więcej informacji na profilu projektu edukacyjnego pod nazwą FUTBOLIADA


***********************************************************************************

Sprawozdanie z Turnieju

Jesteśmy już po emocjach związanych z turniejem mini piłki nożnej FUTBOLIADA 2014, który tym razem odbył się 13 grudnia 2014 r. Przemysław Jędrzejczyk, Sebastian Bartelik, Dawid Jandernal, Bartłomiej Wolski oraz Dawid Cygert - uczniowie klasy 2 gimnazjum - w ramach realizacji projektu edukacyjnego zaprosili na salę sportową Zespołu Szkół w Rokitach miłośników futbolu z klas IV-VI. W wyniku małego zainteresowania udziałem w turnieju ze strony uczniów naszej Szkoły Podstawowej grono uczestników zasilili dwaj uczniowie miejscowego Gimnazjum oraz kolega ze Szkoły Podstawowej w Gowidlinie.

W tym roku do udziału w Turnieju zgłosili się sami chłopcy, więc przyznano wyróżnienie tylko dla najlepszego zawodnika turnieju. Wszystkie dziewczyny zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji turnieju. Po rozegraniu 12 emocjonujących spotkań najwięcej punktów udało się zgromadzić
Przemysławowi Driwa, uczniowi klasy VI. Tuż za nim uplasował się Maciej Brzeski z klasy V z wynikiem zaledwie o 2 punkty mniejszym niż zwycięzca. Trzeci w kolejności był również uczeń klasy V – Piotr Labuda.

W tej edycji najskuteczniejszym strzelcem okazał się również zwycięzca turnieju, czyli P. Driwa. Udało mu się trafić do bramki rywali aż 9 razy. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku najlepszym strzelcem nie została ani najlepsza zawodniczka Dominika Szczerba, ani najlepszy zawodnik Kacper Szturo, tylko Maciej Brzeski ze zdobyczą 10 bramek. W tym roku ze skutecznością Maćka było trochę gorzej – zdobył 7 bramek.

Zdjęcia z tegorocznej edycji Turnieju znajdują się w naszych Albumach na profilu Google+.Powrót do treści | Wróć do menu głównego