>

Zespół Szkół w Rokitach

Szukaj
Godzina:

Idź do treści

Galeria 2014/2015

Galeria

GALERIA SZKOŁY 2013/2014Najlepszy absolwent gimnazjum- serdeczne gratulacje

W sobotę 27 czerwca na w Auli Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród laureatom XIV edycji konkursu dla najlepszych absolwentów gimnazjów z gmin wiejskich i małych miast Województwa Pomorskiego.
Pośród tegorocznych laureatów znalazła się nasza uczennica Natalia Sywanycz, która odebrała wiele gratulacji. W uroczystej Gali pośród szeregu wójtów , burmistrzów i dyrektorów szkół udział wzięli również Marszałkowie Województwa Pomorskiego i Pomorski Kurator Oświaty. Oprócz części oficjalnej oglądaliśmy również pokaz tańców i występ chóru między innymi Gdańskiego Chóru Nauczycieli.

WsteczPlayDalej

**************************************************************************************************************

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W obecności Wójta Gminy Pana Jana Klasy i rodziców uczniowie oraz pracownicy szkoły pożegnali rok szkolny 2014/2015. Tegoroczni absolwenci- uczniowie klasy trzeciej gimnazjum podziękowali za dziesięć lat wspólnej nauki dyrektorowi, wychowawcy, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. Słowa podziękowania skierowali również do rodziców i młodszych kolegów.

Najlepsi uczniowie- prymusi naszej szkoły:

Mikołaj Szczerba- prymus Szkoły Podstawowej,
Natalia Sywanycz- prymus Gimnazjum


z rąk Pana Wójta otrzymali wartościowe nagrody a rodzice listy gratulacyjne. Gratulacje otrzymali również nasi sportowcy.
Następnie Pani Dyrektor z nauczycielami wręczali świadectwa, nagrody, dyplomy, statuetki. Podziękowania otrzymali również Pan Wójt i Rada Rodziców za ogromną pomoc i wsparcie. Nie zapomnieliśmy również o naszych Panach kierowcach.

WsteczPlayDalej

**************************************************************************************************************

Bal gimnazjalny 2015

Dnia 15 czerwca 2015 roku od godziny 18:00 odbył się bal gimnazjalny klas III. Ponadto uczestniczyli w nim wójt gminy wraz z małżonką, ksiądz proboszcz, rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

Imprezę rozpoczęto uroczystym polonezem, do którego przystąpiliśmy lekko zestresowani. Jak się potem okazało, emocje te były zupełnie niepotrzebne, bo obyło się bez większych wpadek, a widzowie nagrodzili gimnazjalistów gromkimi brawami. Następnie pani dyrektor Mariola Klasa zabrał głos i zaprosiła wszystkich na uroczysty poczęstunek i zabawę taneczną. Po zakończeniu części oficjalnej niektórzy od razu ruszyli do tańca, a pozostali poświęcili czas na pamiątkowe fotografie. Niebawem na parkiecie szalała już większość uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ Darek, który zapewnił świetną zabawę w rytm przebojów starych i nowych do późnych godzin nocnych..

Mieliśmy również przyjemność obejrzeć prezentację przygotowaną przez uczniów gimnazjum. Przedstawiała ona karierą szkolną 2005 - 2015 od przedszkola aż do końca 3 gimnazjum. Zawarte w nim ujęcia uświadomiły wszystkim, jak bardzo szybko upływa czas !

Dla wielu uczniów i przybyłych gości były to z pewnością niezapomniane chwile :)

WsteczPlayDalej

**************************************************************************************************************

Dzień Rodziny 2015

Chwile pełne wrażeń i wspaniałą zabawę przeżyli uczniowie z rodzicami i zaproszonymi gośćmi
18 czerwca 2015r. na uroczystych obchodach Dnia Rodziny.
Byli z nami: Wójt Gminy Pan Jan Klasa, ks. proboszcz Mariusz Łącki, ks. Stanisław Szarowski oraz radna Rokit Pani Beata Woźniak.

Tegoroczna uroczystość przebiegała pod hasłem
UKRYTE TALENTY, która kończyła innowację opracowaną przez panie: Maję Pobłocką, Katarzynę Sywanycz, Joannę Tusk i Magdalenę Wesółka.
Niektóre talenty podziwialiśmy na scenie. Inne można było oglądać na przygotowanych wystawach w formie: dyplomów, pucharów, medali i prac plastycznych.

Uroczystość prowadzili: pani Maja Pobłocka z córką Marysią i synem Miłoszem, Natalia Sywanycz z bratem Maćkiem, pani Ania Partyka z synem Julkiem, pani Dorota Finster- Dziadek z córką Agnieszką, pani Jolanta Szczerba z córką Dominiką.

Były tańce, śpiewy, scenki teatralne. Wystąpił również zespół kaszubski oraz grupa Musicalowa. Część artystyczną zakończył występ zespołu nauczycieli
SĄ GORSI w piosence skierowanej do uczniów i rodziców " Jak się masz kochanie". Tradycją naszej szkoły jest, że w tym wyjątkowym dniu przepełnionym ogromną radością i wrażliwością odbywa się akcja pod hasłem
"
POMAGAMY".
W tym roku była ona skierowana do pięcioletniej Patrycji. Dla niej zorganizowaliśmy loterię i licytację, w którą włączali się wszyscy.

Na terenie naszej szkoły oprócz atrakcji artystycznych były również atrakcje kulinarne i sportowe. Można było posilić się goframi, kiełbaskami z grilla, sałatkami, popcornem, owocowymi koktajlami, świeżymi sokami, ciastami i lodami. Panie kucharki zapraszały na pyszną zupę, kawę i herbatę. Dużym powodzeniem cieszyła się wata cukrowa. Nieopodal czekał wóz strażacki i radiowóz policyjny. Szaleństwa na kolorowych dmuchańcach odbywały się na sali gimnastycznej.

Jedną z wielu atrakcji przygotowaną przez Radę Rodziców był Pan Łukasz- " czarodziej balonowych zabawek i mydlanych baniek". Ciekawe rozgrywki sportowe dla młodszych i starszych odbywały się na szkolnym boisku. Zwycięzcy otrzymywali puchary. Był również kącik plastycznym, gdzie malowano twarze.

W imieniu pani dyrektor, nauczycieli i pracowników szkoły dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę oraz wspólne, rodzinne bycie razem!

WsteczPlayDalej

**************************************************************************************************************

Wycieczka kl. III gimnazjum do Mikoszewa

W dniach 09.06.2015r. do 12.06.2015r. kl. III gimnazjum odpoczywała w Ośrodku Kolonijno-Wypoczynkowym Grześ w Mikoszewie. W drodze powrotnej uczniowie zwiedzili Muzeum w Sttuthof w Sztutowie.

Katarzyna Sywanycz, Joanna Tusk, Tadeusz Zblewski


WsteczPlayDalej

*************************************************************************************************************
STRONA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,Powrót do treści | Wróć do menu głównego