Zespół Szkół w Rokitach

Szukaj
Godzina:

Idź do treści

Plan Lekcji

Nasza Szkoła

PLAN LEKCJI

3 - 4 - latki

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

X

X

X

X

X

2.

X

X

X

X

X

3.

X

x

X

X

X

4.

X

X

x

x

x

5.

X

X

X

X

X

6.

x

x

x

x

x

7.

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

5 , 6 - latki grupa A

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

X

X

X

X

X

2.

X

X

X

X

X

3.

X

X

X

X

X

4.

X

Religia

X

X

X

5.

X

X

X

X

X

6.

do 12:45

X

Religia

język angielski

język angielski

7.

L

do 13:15

do 13:15

do 13:15

do 13:15

5 , 6 - latki grupa B

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

X

X

X

X

X

2.

X

X

X

X

X

3.

Religia

X

X

Religia

X

4.

X

język angielski

X

X

X

5.

X

X

X

X

X

6.

do 13:30

X

język angielski

język angielski

L

7.

-

do 13:30

do 13:30

do 13:30

do 13:30

Klasa 1

L.P.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

-

L

X

Religia

X

2.

zaj. komputerowe

X

X

X

X

3.

X

X

X

X

wf

4.

X

X

X

X

gimnastyka korekcyjna

5.

X

X

WF

zespół wyrównawczy

-

6.

język angielski

Religia

L

-

-

7.

-

język angielski

-

-

-

Klasa 2

L.P.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

j. kaszubski/terapia

zespół wyrównawczy

GK

WF

-

2.

Religia

zajęcia komputerowe

Religia

X

X

3.

X

X

X

X

4.

X

X

X

X

X

5.

X

X

X

-

L

6.

wf

J. kaszubski

WF

-

-

7.

język angielski

J. kaszubski

język angielski

-

-

7.

L

-

-

-

-

Klasa 3

L.P.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

j. kaszubski/ terapia

X

-

L

M

2.

X

X

X

WF

X

3.

X

X

X

X

WF

4.

X

X

X

X

X

5.

zajęcia komputerowe

religia

język angielski

X

X

6.

język angielski

j. kaszubski/L

GK

M

religia

7.

zespół wyrównawczy

j. kaszubski

-

-

-

Klasa 4

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

j. angielski

j. kaszubski/terapia

WF

zaj. tech

zes. polonistyczny

2.

przyroda

matematyka

przyroda

matematyka

j. polski

3.

matematyka

j. polski

j. polski

WF

GW

4.

zaj. komputerowe

przyroda

religia

j. angielski

religia

5.

j. polski

WF

matematyka

j. polski

WF

6.

muzyka

j. angielski

-

historia

matematyka

7.

plastyka

zes. matematyczny

-

j. kaszubski

TAŃCE

8.

j. kaszubski

-

-

-

MUSICAL

Klasa 5

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

WDŻ(IS)

j. kaszubski/ terapia

j. polski

historia

język angielski

2.

język angielski

przyroda

WF

muzyka

matematyka

3.

przyroda

matematyka

przyroda

matematyka

GW

4.

j. polski

j. polski

zaj. techniczne

j. polski

WF

5.

matematyka

j. polski

zaj. komputerowe

WF

j. polski

6.

plastyka

WF

matematyka

język angielski

własna hist. i kult.

7.

religia

religia

testy

j. kaszubski

TAŃCE

8.

j. kaszubski

ekologia

-

-

MUSICAL

Klasa 6

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

przyroda

testy

historia

terapia

matematyka

2.

matematyka

j. polski

matematyka

religia

WF

3.

historia

przyroda

WF

muzyka

GW

4.

zaj. techniczne

matematyka

przyroda

WF

j. polski

5.

plastyka

j. angielski

j. polski

matematyka

j. angielski

6.

j. polski

zaj. komputerowe

j. polski

j. polski

język kaszubski/O

7.

język kaszubski/O

WF

religia

j. angielski

TAŃCE

8.

-

WDŻ(IIS)

ekologia

język kaszubski

MUSICAL


GIMNAZJUM

Klasa Ia

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

terapia
matematyka

biologia

historia

j. kaszubski

plastyka

2.

chemia

WF

język polski

fizyka

j. angielski

3.

język polski

zaj. techniczne

INF

j. niemiecki

GW

4.

j. angielski

geografia

matematyka

matematyka

matematyka

5.

biologia

matematyka

j. niemiecki

historia

muzyka

6.

religia

język polski

chemia

WF

język polski

7.

WF

j. angielski

WF

język polski

religia

8.

WDŻ

język kaszubski

-

-

język kaszubski/SKS

9.

-

-

-

-

SKS


Klasa Ib

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

terapia
matematyka

plastyka

INF

j. kaszubski

WDŻ

2.

język polski

zaj. techniczne

język polski

historia

historia

3.

chemia

WF

matematyka

język polski

GW

4.

WF

matematyka

muzyka

chemia

j. angielski

5.

religia

biologia

religia

matematyka

język polski

6.

biologia

język polski

j. niemiecki

j. niemiecki

matematyka

7.

j. angielski

j. angielski

j. angielski

geografia

WF

8.

-

język kaszubski

WF

-

język kaszubski/SKS

9.

-

-

-

-

SKS


Klasa II

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

terapia
wf

WF

-

j. kaszubski

j. polski

2.

matematyka

j. polski

zaj. artystyczne

j. niemiecki

religia

3.

j. polski

matematyka

j. polski

chemia

GW

4.

historia

j. angielski

matematyka

matematyka

matematyka

5.

j. angielski

fizyka

WF

geografia

chemia

6.

fizyka

biologia

WOS

j. polski

WF

7.

biologia

historia

j. niemiecki

testy

j. angielski

8.

zaj. techniczne

j. kaszubski

religia

własna hist i kult

j. kaszubski/SKS

9.

-

-

-

-

SKS


Klasa III

L.P

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

terapia
j. polski

testy

WDŻ IS

j. kaszubski

-

2.

zaj. artystyczne

matematyka

matematyka

geografia

matematyka

3.

fizyka

j. polski

religia

matematyka

GW

4.

matematyka

WF

j. polski

j. polski

j. polski

5.

WF

historia

historia

j. angielski

religia

6.

chemia

fizyka

j. angielski

edu. dla bezpiecz.

j. angielski

7.

INF

biologia

WOS

WF

geografia

8.

-

j. kaszubski

j. niemiecki

WF

j. kaszubski/SKS

9.

-

-

-

-

SKS


Powrót do treści | Wróć do menu głównego